Všechny značky
Přihlásit

O nás

O Besthome

Naše stránky jsou tím pravým místem pro výběr výjimečného dekorativního zboží, designového  nábytku, luxusních doplňků a dekorací pro váš byt či dům. Nabízíme bytové doplňky a designové zboží pro každou místnost  ve vašem domě, ať již hledáte bytové doplňky  do obývacího pokoje, příslušenství do kuchyně, vybavení koupelny, nábytek do ložnice, doplňky do kanceláře, barový nábytek, nábytek do dětského pokoje, nebo vybavení zahrady či garáže - nabízíme vše co potřebujete, stačí si jen vybrat a váš sen o luxusním domově se stane skutečností.

Historie Besthome

Stránka byla spuštěna v roce 2011 za původního majitele. Postupem času stránka rostla, jak do počtu návštěv a objednávek, tak taky nabídky zboží. Přibývaly nové značky a ke stávajícím se přidávalo nové zboží tak, aby tvořilo ucelenou nabídku pro váš domov.
V září roku 2014 pak Besthome přechází pod nové majitele. Připravuje se nová stránka a taky větší nabídka zboží přidáním nových dodavatelů. Stránky jsou spuštěny v květnu 2015 spolu s novou nabídkou zboží. Ta je neustále rozšiřována a doplňována o nové produkty a výrobce.

Značky Besthome

Jsme velice rádi, že Vám můžeme nabídnout ty nejlepší značky bytových doplňků a nábytku, jako např. Joseph Joseph, Karlsson, Invotis, Propaganda, SuckUK, j-me  a mnoho dalších. U námi nabízených produktů se zaměřujeme především na kvalitu zpracování a originální design v kombinaci s co nejpříznivější cenou. Začněte s nákupem již dnes, určitě si vyberete.
 

 

Můžeme Vám s něčím poradit? 

Telefon: 727 974 889
e-mail: info@besthome.cz

Kategorie je v přípravě

Na přípravě zboží pro tuto kategorii usilovně pracujeme.
Mějte prosím chvíli strpení, bude to stát za to! :)