Všechny značky

Skříň odkládací s 4 dveřmi Maryland, 164 cm, dub/černá, dub / černá

Kód zboží: BH20605
28 840 Kč
Dostupnost:
4-5 týdnů
Skříň s 4 dveřmi Maryland je elegantní nábytek z dubového dřeva, což mu dodává tradiční ráz. Současně je však horní odkládací deska vyrobena z vysokotlakého laminátu, tedy velmi moderního a vysoce odolného materiálu. Tento zdánlivý kontrast vytváří harmonické spojení, eleganci a praktičnost. Dřevo je ošetřené speciálním lakem s obsahem vosku, díky němuž má téměř neviditelný matný povrch nevyžadující údržbu. Tento povrch je velmi trvanlivý a odolný proti znečištění. více informací
Mayflower

Skříň odkládací s 4 dveřmi Maryland, 164 cm, dub/černá, dub / černá

Skříň s 4 dveřmi Maryland je elegantní nábytek z dubového dřeva, což mu dodává tradiční ráz. Současně je však horní odkládací deska vyrobena z vysokotlakého laminátu, tedy velmi moderního a vysoce odolného materiálu. Tento zdánlivý kontrast vytváří harmonické spojení, eleganci a praktičnost. Dřevo je ošetřené speciálním lakem s obsahem vosku, díky němuž má téměř neviditelný matný povrch nevyžadující údržbu. Tento povrch je velmi trvanlivý a odolný proti znečištění.
  • Barva: dub / černá
  • Materiál: korpus a dveře dubové dřevo ošetřené lakem s obsahem vosku horní odkládací plocha černý HPL (vysokotlaký laminát)
  • výška: 81 cm
  • šířka: 164 cm
  • hloubka: 46 cm
  • hmotnost: 32 kg

Kategorie je v přípravě

Na přípravě zboží pro tuto kategorii usilovně pracujeme.
Mějte prosím chvíli strpení, bude to stát za to! :)