Všechny značky
Přihlásit

Dřevění motýlci

Nejnovější dřevěné motýlky vyráběné v Česku z kvalitních domácích dřevin jsou neobvyklým módním doplňkem, který zaujme na první pohled. Díky elegantnímu provedení se hodí tento dřevěný motýlek do společnosti, ale šmrnc dodá také ležérnímu outfitu pro volné chvíle. 

 

Produkty TimeWood jsou vyrobeny z exotických nebo domácích dřevin, které jsou vhodné pro gravírování laserem. My takový laser máme a rádi vám na náš produkt téměř cokoliv vygravírujeme. Jsme omezeni pouze místem pro gravírování a případně vysokou složitostí obrázku.

Gravírovat lze běžný text, ke kterému si můžete vybrat běžný font, ale umíme také jednoduché obrázky. Obrázky či vlastní nápisy pak potřebujeme dodat v grafické podobě ve formátu jpg. V případě potřeby vám rádi poradíme nebo grafiku vytvoříme pokud to bude v našich možnostech. Každopádně nám dělá obrovskou radost pomáhat "psát" tyto šťastné příběhy, protože takový skvostný dárek s osobním věnováním musí neuvěřitelně potěšit.

Gravírování pro naše zákazníky je ZDARMA, stačí jen napsat svůj požadavek do poznámky v objednávce, kterou prosíme předem zaplatit. Přejeme ten nejlepší výběr z naší pestré nabídky dřevěných hodinek a dalších doplňků TimeWood.

 

 

Výběru neodpovídají žádné produkty.

Kategorie je v přípravě

Na přípravě zboží pro tuto kategorii usilovně pracujeme.
Mějte prosím chvíli strpení, bude to stát za to! :)